ico
 

Delegáti

 

Letecké zájezdy

V ceně Vašeho zájezdu jsou vždy zahrnuty také služby delegáta.

BILLA TRAVEL jako člen Exim Holding spolupracuje v oblasti delegátských služeb s cestovní kanceláří EXIM tours.

Po příletu na cílové letiště tedy v letištní hale nebo před letištní halou hledejte delegáta EXIM tours, který Vás bude navigovat na transfer do Vašeho hotelu a poskytne Vám další potřebné informace. Také Vás pozve na uvítací schůzku, která se uskuteční v den příjezdu nebo druhý den ve Vašem hotelu. Informaci naleznete i na informační tabuli či informační knize, které jsou k dispozici v každém hotelu. Doporučujeme, abyste se této první schůzky s Vaším delegátem zúčastnili – získáte na ní důležité informace o zemi, kterou jste navštívili, o hotelových službách, o okolí hotelu a v neposlední řadě i o výletech, které pro vás pořádá zahraniční partner naší cestovní kanceláře. Po skončení oficiálního programu schůzky je Vám delegát k dispozici pro Vaše další případné dotazy.

Informace o delegátech EXIM tours včetně kontaktních informací najdete:

  • v odbavení, které Vám zašleme před dovolenou
  • v materiálech, které obdržíte po příletu od delegáta
  • na informační nástěnce v prostoru recepce ve Vašem hotelu

 

Zájezdy vlastní dopravou

U zájezdů vlastní dopravou je Vám delegát k dispozici pouze ve vybraných destinacích. Vždy se jedná o delegáta našich sesterských cestovní kanceláří - německé ITS a rakouské ITS BILLA REISEN. Tito delegáti mluví vždy německy a zpravidla neovládají češtinu. Pokud pro Vás není jazyková bariéra překážkou, jsou Vám samozřejmě standardně k dispozici pro Vaše dotazy a požadavky, jako i pro nabídku fakultativních výletů.

U většiny nabídek vlastní dopravou delegát k dispozici není. V případě komplikací během dovolené, které se týkají zakoupených služeb (ubytování, služby hotelu apod.), se prosím obraťte na naši partnerskou agenturu v místě (kontaktní údaje naleznete ve Vašich cestovní voucherech) nebo v pracovních hodinách na pracovníky našeho call centra:

  • tel.: +420 241 093 223
  • email: info@billatravel.cz

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace