Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety na Krétě

Kréta

 

Fakultativní výlety - Řecko - Kréta   Fakultativní výlety - Řecko - Kréta

 

      OSTROV CHRISSI 

Výlet, který vám odhalí krásy východní Kréty. Projedeme přes vnitrozemí Kréty až na jih k Libyjskému moři do města Ierapetra, kde bude čas na individuální prohlídku. Poté budeme lodí dopraveni na jeden z 81 neobydlených ostrovů Kréty. Tyrkysově modré moře, zlatavý písek, fialové mušle a písečné duny neodmyslitelně patří k ostrovu Chrissi, který je často nazýván krétským Karibikem. Zažijte atmosféru ostrova při šnorchlování, koupání, potápění ve vodách Libyjského moře, nebo si pochutnejte na rybích specialitách v místní taverně.

Cena: 1 590 Kč, dítě od 2-12 let 790 Kč

 

Fakultativní výlety - Řecko - Kréta      Fakultativní výlety - Řecko - Kréta

 

      OSTROV SPINALONGA

Tento výlet nás zavede na malý neobydlený ostrov východního pobřeží Kréty. Na původně pirátský ostrov Spinalonga se přeplavíte z malebného přístavního města Agios Nikolaos. Během plavby se můžete občerstvit či osvěžit koupáním v zátoce Kolokytha. Na ostrově na navštívíte benátskou pevnost ze 16. století, která chránila přístav Elounda. Na závěr výletu bude čas na prohlídku Agios Nikolaos.

Cena: 1 690 Kč, dítě od 2-12 let 890 Kč
 

       

 

     KNOSSOS A ARCHEOLOGICKÉ MUSEUM HERAKLION

Prohlídka největší archeologické lokatality doby bronzové na ostrově Kréta. Uvidíte významný turistický cíl, 4000 let starý mínojský palác Knossos, skládající se z místností různých funkcí, které byli navzájem provázány chodbami připomínající bludiště. Budete mít možnost poznat prastarou mínojskou architekturu, která započala epochu starého antického Řecka. Druhou částí tohoto výletu je návštěva archeologického musea v Heraklionu, kde budete mít možnost prohlédnout si mnoho exponátů z minojské doby – z Knossu, Faistu, Zakru či Malie, ale obecně tu uvidíte předměty ze všech historických období na Krétě od neolitu až po dobu římskou.

Cena: 1 190 Kč, dítě od 2-12 let 590 Kč

 

Výše uvedené ceny nezahrnují vstupy a lodní lístky. Ceny jsou orientační a během sezóny se mohou měnit.

Minimální účast pro konání výletů je 20 osob. Nabídka výletu i cen je pouze orientační a může se během sezony změnit. Fakultativní výlety nepořádá CK ITS BILLA TRAVEL s.r.o., ale místní poskytovatelé. Případné stížnosti je nutné řešit neprodleně na místě. Výlety jsou pořádány v doprovodu místního průvodce, není-li uvedeno jinak.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři. Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace