Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety na Rhodosu

 

Fakultativní výlety - Řecko - Rhodos

 

      VÝLET PO OSTROVĚ (CELODENNÍ VÝLET)

Během tohoto celodenního výletu autobusem poznáte ostrov Rhodos v celé jeho kráse. Nejprve navštívít Asklepion, léčebné centrum využívající k léčbě metod otce medicíny Hippokrata. Z Asklepionu bude vaše cesta pokračovat do vesnice Zia, položené v úpatí hory Dikaios (846 m.n.m.). V této typické řecké vesničce s malými bílými domy a obchůdky můžete zakoupit ručně vyráběné suvenýry, budete mít i možnost vyfotografovat si krásný výhled na Tigaki a Marmari. Poté navštívíte Kefalos, poslední vesnici na jihu ostrova s panoramatickým výhledem přes záliv Kamari. Zde budete mít možnost si zaplavat a poté si dát oběd. Další zastávka je ve výrobě na med, která má rodinnou tradici a ochutnáte různé výrobky z medu. Poslední zastávka bude ve vesnici Antimachia v centru ostrova, kde uvidíte 200 let starý větrný mlýn. V ceně není zahrnut oběd a vstupné. 
Cena: 990 Kč, dítě 2-12 let 490 Kč

Fakultativní výlety - Řecko - Rhodos      Fakultativní výlety - Řecko - Rhodos

 

      VEČERNÍ PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS

Půldenní prohlídka města začíná na vrchu Monte Smith, odkud je jedinečný výhled na přístavní město Rhodos. Na vrcholku se ve starověku tyčila rhodská Akropole, a tak si zde prohlédnete zbytky antických staveb – Apollonova chrámu a chrámu bohyně Athény, amfiteátr a částečně zrekonstruovaný stadion. Po návštěvě Akropole vás autobus zaveze do historické části města, kde uvidíte proslulý palác Velmistrů, který býval mocenským centrem johanitského rytířského řádu a dnes je symbolem města. Poté pokračujete známou Rytířskou ulicí, která je dlážděná barevným mramorem tvořícím skvostné mozaiky, zblízka si prohlédnete středověké hradby a zdobené fasády okolních domů. Účastníci tohoto výletu se přesvědčí o tom, že stará část města právem patří ke světovému kulturnímu dědictví UNESCO a zároveň mezi nejkrásnější místa ostrova. Zbývající čas můžete využít na nákupy nebo příjemné posezení v některé z místních taveren. Tento výlet je s českým/ slovenským průvodcem.
Cena: 900 Kč, dítě 2-12 let 470 Kč

 

Fakultativní výlety - Řecko - Rhodos       Fakultativní výlety - Řecko - Rhodos

 

 

Realizace některých výletů je omezena počtem účastníků.Nabídka výletu i cen je pouze orientační a může se během sezony změnit. Fakultativní výlety nepořádá CK ITS BILLA TRAVEL s.r.o., ale místní poskytovatelé. Případné stížnosti je nutné řešit neprodleně na místě. Výlety jsou pořádány v doprovodu místního průvodce, není-li uvedeno jinak. Ceny nezahrnují vstupy.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři. Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace