Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety v Burgasu

 

      VARNA S NÁVŠTĚVOU DELFINÁRIA (CELODENNÍ VÝLET)

Odjezd v ranních hodinách do Varny, která je označována za perlu Černomořského pobřeží. Následuje prohlídka města a zastávka v delfinárius prohlídkou unikátní delfíní show. Po obědě volný program v centru Varny a návštěva jednoho z mála dochovaných a přístupných skladníchklášterů Aladža ze 13. století. V odpoledních hodinách odjezd zpět do hotelu. Výlet z oblastí Slunečné pobřeží a Nessebar, Sv. Vlas.
Cena: 1 190 Kč, děti do 12 let 610 Kč

       

       

     PIRÁTSKÁ PARTY (ODPOLEDNÍ VÝLET)

Odjezd z přístavu v Nessebaru. Možnost koupání v moři, menší zábavní program a oběd. Podávají se grilované ryby, nealkoholické nápoje a pivo.
Cena: 910 Kč, děti do 12 let 500 Kč

 

      PIKNIK NA JACHTĚ (ODPOLEDNÍ VÝLET)

Užijte si plavbu s panoramatickým výhledem na staré jádro města Nessebar a celého pobřeží. K obědu se podávají grilované mořské plody, ryby, saláty, nealkoholické nápoje a pivo.
Cena: 880 Kč, děti do 12 let 500 Kč  

 

      HISTORICKÝ NESSEBAR (VEČERNÍ VÝLET)

Podvečerní výlet do Nessebaru, což je jedno z nejstarších bulharských měst. Od roku 1983 je toto město díky své unikátní architektuře zařazeno do seznamu UNESCO. Stará čtvrť města se nachází na poloostrově, který je s pevninou spojený úzkou šíjí. Pěší prohlídka nabízí návštěvníkům získat určitou představu o starém bulharské městě. Navštívit můžete mnoho kostelů, úzkých uliček s obchůdky nebo některou z místních restaurací. Poté návrat zpět do hotelu.
Cena: 360 Kč, děti do 12 let 190 Kč

       

 

Minimální účast pro konání výletu je 6 osob. Nabídka výletu i cen je pouze orientační a může se během sezony změnit. Fakultativní výlety nepořádá CK ITS BILLA TRAVEL s.r.o., ale místní poskytovatelé. Případné stížnosti je nutné řešit neprodleně na místě. Výlety jsou pořádány vdoprovodu místního průvodce, není-li uvedeno jinak.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři.Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace