Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety v Egyptě

       VÝLET NA OSTROV GIFTUN

Jeden z nejoblíbenějších výletů. Krásný písečný ostrov leží asi hodinu cesty jachtou z Hurghady. Vyplouvá se ráno v 9 hodin z Hurghady, cestou je zastávka na otevřeném moři u korálových ostrovů s možností potápění. Pokračuje se na ostrov, kde loď zakotví a klienti tráví přiblizně jednu hodinu na panenské pláži. V ceně je zahrnut oběd (výtečné ryby vařené na lodi) a zapůjčení potřeb ke šnorchlování. Návrat do přístavu kolem 16 hodiny.
Orientační cena: 990 Kč, děti do 12 let 490 Kč

Fakultativní výlety - Egypt - Hurghada      Fakultativní výlety - Egypt - Hurghada
 

      BEDUÍNSKÁ VEČERE

Výlet džípem za beduíny. Odjezd z Hurghady je po obědě, následuje dobrodružná hodinová cesta pustou pouští a okolními horami do beduínské vesnice, kde beduínky pečou placky, chovají velbloudy a kozy a nabízejí tradiční výrobky, jako například koření a šperky. V ceně je zahrnuta projížďka na velbloudech a tradiční večeře - barbeque, která se připravuje během odpoledne. Večer beduíni hrají na hudební nástroje, zpívají a zvou hosty k tanci. Cestou zpět je zastávka v poušti a pozorování západu slunce.

Orientační cena: 990 Kč, děti do 12 let 490 Kč
 

      KÁHIRA (CELODENNÍ VÝLET)

Celodenní zájezd do hlavního města Egypta. Odjezd v časných ranních hodinách,snídaně je na cestu v balíčku. Po příjezdu do Káhiry prohlídka Egyptského muzea. Po obědě, který je v ceně výletu, následuje návštěva pyramid a Sfingy v Gíze a dále Papyrus institutu a orientální parfumerie. Návrat v nočních hodinách, pozdní večeře.

Orientační cena: 2 590 Kč, děti do 12 let 1 290 Kč

Fakultativní výlety - Egypt - Hurghada       Fakultativní výlety - Egypt - Hurghada
 

 

      LUXOR

Překrásný a velmi oblíbený celodenní výlet za památkami egyptské historie. Odjezd v časných ranních hodinách, cesta přes poušť do nilského údolí. V Luxoru klienti navštíví západní břeh Nilu (Údolí králů, Memnonovy kolosy, chrám královny Hatšepsut, alabastrové dílny). Po obědě, který je v ceně výletu, následuje prohlídka východního břehu (chrám v Karnaku, institut papyru). Návrat v nočních hodinách, pozdní večeře.

Orientační cena: 2 690 Kč, děti do 12 let 1 390 Kč

       

 

Výše uvedené ceny nezahrnují vstupy. Minimální účast pro konání výletů je 5 osob. Ceny jsou orientační a mohou se měnit.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři.Cestovní kancelář neručí za kvalitu nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace