Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety v Marsa Alam

 

      LUXOR

Velmi oblíbený výlet za památkami egyptské historie. Odjezd v časných ranních hodinách, cesta přes poušť do nilského údolí. V Luxoru navštívíte Údolí králů – faraonské hrobky, chrám královny Hatšepsut a Memnonovy kolosy. Poté se přeplavíte lodičkou na východní břeh, kde navštívíte chrám v Karnaku. Návrat v nočních hodinách. Program se pořádá pro min. 10 osob. V ceně výletu je doprava, oběd, průvodce a vstupy, kromě vstupu do Tutanchamonovy hrobky.
Cena: 3 290 Kč, děti do 12 let 1 690 Kč

       

 

      OSTROV HAMATA

Výlet pro všechny milovníky krásného potápění na panenský ostrov Hamata. V ceně výletu je doprava, průvodce, potřeby ke šnorchlování.
Cena: 1 890 Kč, děti do 12 let 990 Kč

 

      ASUÁN

Návštěva Velké asuánské přehrady - kontroverzního kolosálního díla, které se stalo jedním ze světových symbolů Egypta. Při výletě ještě navštívíte chrám bohyně Eset na ostrově Philae, který byl založen v roce 350 př. n. l. chrám v Edfu. Návrat v pozdních večerních hodinách. Program se pořádá pro min. 10 osob. V ceně výletu je doprava, oběd, průvodce a vstupy.
Cena: 3 290 Kč, děti do 12 let 1 690 Kč

       

 

      DVOUDENNÍ VÝLET DO ASUÁNU

Dvoudenní výlet, kdy první den navštívíte chrám v Edfu a Velkou asuánskou přehradu. Večeře. Ubytování v hotelu kategorie 3 *. Druhý den odjezd v brzkých ranní hodinách (snídaně formou balíčku během cesty) na západní břeh Násirova jezera a prohlídka chrámu Abu Simbel. Také navštívíte Núbijské muzeum v Asuánu a chrám bohyně Eset na ostrově Philae. Návrat v pozdních večerních hodinách. Program se pořádá pro min. 10 osob. V ceně výletu je doprava, ubytování ( noc), oběd a večeře první den, snídaně a oběd druhý den, průvodce a vstupy.
Cena: 6 390 Kč, děti do 12 let 3 190 Kč

       

 

      SUPERSAFARI

Výlet do pouště, kde na Vás čeká den plný dobrodružství. Vyzkoušet si můžete jízdu v džípech, projížďku na čtyřkolkách či velbloudech. V ceně výletu je doprava, večeře, průvodce.
Cena: 1 890 Kč, děti do 12 let 990 Kč

 

      ŠNORCHLOVÁNÍ NA ABU DABAB

Půldenní výlet na šnorchlování do nádherných vod v oblasti známé výskytem želv a „mořských krav”. V ceně výletu je doprava, průvodce.
Cena: 990 Kč, děti do 12 let 490 Kč

 

Upozornění
Nabídka výletů i cen je pouze orientační a může se během sezony změnit.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři. Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace