Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Fakultativní výlety ve Varně

      PLAVBA JACHTOU S PIKNIKEM

Užijte si plavbu podél bulharského pobřeží spojenou s krásným výhledem, opalováním a s obědem přímo na palubě. Oběd se skládá z rybích jídel, salátu, nealkoholických nápojů a piva.
Cena: dospělá osoba 1 070 Kč / dítě do 12 let 550 Kč  

 

     RYBAŘENÍ

Plavba na moři za účelem rybaření. V ceně je zahrnuto zapůjčení rybářského vybavení, oběd na palubě lodi. Servírují se rybí jídla, salát, nealkoholické nápoje a pivo.
Cena: dospělá osoba 720 Kč / dítě do 12 let 360 Kč 

 

      NESSEBAR

Jednodenní výlet do rybářského města Nessebar, které je jedním z nejstarších měst v Bulharsku. Od roku 1983 je toto město díky své unikátní architektuře zařazeno do seznamu UNESCO. Stará čtvrť města se nachází na poloostrově, který je s pevninou spojený úzkou šíjí. Pěší prohlídka nabízí návštevníkům získat určitou představu o starém bulharském městě. Navštívit můžete mnoho kostelů, úzkých uliček s obchůdky nebo některou z místních restaurací. Oběd zahrnut v ceně.
Cena: dospělá osoba 1 050 Kč / dítě do 12 let 550 Kč

       

 

     BALČIK - KALIAKRA (PŮLDENNÍ VÝLET)

První cesta vede do jednoho z nejkrásnějších bulharských měst Balčik, které sám básník Ovidius nazval „Bílým městem“. Návštěvníci zde ocení především krásnou přírodu s dominantní památkou Palác královny Marie s přilehlými parky a botanickou zahradou. Město je zajímavé také tím, že se nejedná pouze o přímořské letovisko, ale centrum uměleckého života s velkým množstvím galerií a muzeí. Po prohlídce města následuje přejezd a prohlídka nejdelšího mysu Černého pobřeží Kaliakra, což v překladu znamená „krásný mys“.
Cena: dospělá osoba 800 Kč / dítě do 12 let 410 Kč

       

 

Minimální účast pro konání výletu je 6 osob. Nabídka výletu i cen je pouze orientační a může se během sezony změnit. Fakultativní výlety nepořádá CK ITS BILLA TRAVEL s.r.o., ale místní poskytovatelé. Případné stížnosti je nutné řešit neprodleně na místě. Výlety jsou pořádány vdoprovodu místního průvodce, není-li uvedeno jinak.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři.Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace