ico
 

VELKOLEPÁ MĚSTA *** Přidat do oblíbených

Maroko (Casablanca) -  - VELKOLEPÁ MĚSTA
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

8 denní poznávací zájezd – poznejte přírodu a historické památky marockého pobřeží i vnitrozemí

Casablanca – Rabat – Meknes – Fes – Chaouen – Tanger – Casablanca

Program zájezdu

1.den: Casablanca
Přílet do Casablancy, ubytování ve 3* hotelu s polopenzí a nocleh.

2. den: Casablanca - Rabat
Po snídani odjezd do města Rabat, bílého sultánského města a hlavního administrativního sídla Maroka. Návštěva Královského paláce, římské ruiny Chellah, mausolea Mohammeda V. s Hassanovou věží a Kasbah Oudays. Ubytování a nocleh.

3. den: Rabat – Meknes - Fes
Snídaně v hotelu, odjezd do Meknesu, nazývaného "Marocká Versailles", které bylo založeno Moulay Ismailem na konci 17. století. Město je obehnáno trojitou obrannou zdí a skládá se z moderní a staré části. Navštívíte náměstí El Hedim, bránu Bab Mansour a Royal Greenery (královské stáje Moulaye Ismaila). Pokračování do nejstaršího marockého sultánského města Fes, které je významné především svým duchovním a vzdělávacím přínosem pro marockou kulturu. (Možnost fakultativního výletu do Volubilis, cena cca 20 EUR). Večeře a ubytování.

4. den: Fes
Po snídani bude celý den věnován prohlídce krásného islámského města Fes. Navštívíte středověkou Medinu, školu koránu (t.j. medresu), exteriér mešity Karaouine a fontánu Nejjarine. Uvidíte řemeslníky, používající dávné techniky výroby předmětů. Budete mít také možnost zakoupit si některý z výrobků. Večeře a nocleh.

5. den: Fes – Chaouen
Brzká snídaně a odjezd do městečka Chaouen, známého svými modrobílými domky, vystavenými v andalusijském stylu. Navštívíte náměstí a projdete se kolem místní tržnice. Ubytování, volný program, nocleh.

6. den: Chaouen - Tanger
Po snídani odjezd přes pohoří Rif do Tangeru, nazývaného díky své poloze u Gibraltaru „Brána do Evropy“. Město nabízí fascinující směs Afriky, Evropy a Orientu, a inspirovalo mnoho evropských a amerických umělců (malířů, hudebníků a spisovatelů). Večeře a nocleh.

7. den: Tanger – Casablanca
Po snídani odjezd do Casablancy, ekonomického a průmyslového centra maroka. Během cesty, pouhých 45 km od Tangeru, navštívíte Asilah, bílé městečko obklopené okouzlujícím pobřežím. Příjezd do Casablancy, večeře a nocleh.

8. den: Casablanca - Praha
Snídaně, v dopoledních hodinách prohlídka Casablancy, návštěva obytné oblasti Anfa a přímořské čtvrti Ain Diab. Uvidíte také exteriér mešity Hassana II.. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: Změna v programu vyhrazena. Minimální počet účastníků je 20 osob. Ubytování během okruhu ve 3* hotelech, stravování dle programu. Dále jsme chtěli klienty informovat o doporučeném spropitném během poznávacích zájezdů: Spropitné je v arabských zemích naprosto běžné a je považováno za samozřejmou součást poskytovaných služeb. Není neobvyklé, že ochota poskytnout spropitné se odrazí na kvalitě obdržených služeb. Samozřejmě je však rozhodnutí ohledně spropitného naprosto ve vašich rukou. I přesto si však dovolujeme vás informovat o výši doporučeného spropitného v průběhu vašeho poznávacího zájezdu. Velkolepá města – 140 MAD/osobu/celý okruh.

V ceně zájezdu je zahrnuto: : Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí ve 3* hotelech s polopenzí, popsaný program s výjimkou fakultativních služeb, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery klimatizovaným autokarem, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: : Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč/pobyt/dospělá osoba a 349 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby, vstupy do památek (cca 300 MAD), místní pobytová taxa 20 EUR/osobu/pobyt (při 8 denním pobytu), 40 EUR/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní), splatná v hotovosti na místě. Spropitné.

Přidat do oblíbených 
 
Kalkulace
11. 5. 2020 - 18. 5. 2020 8 dní / 7 nocí Odlet: Praha 19:40 - Casablanca 22:40 * Přílet: Casablanca 13:55 - Praha 18:50 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 11. 5. 2020 - 18. 5. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava polopenze   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 41 380 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 41 380 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Měna: 1,00 MAD = 2,40 Kč
 
 
Informace: Cena platí za 1 dospělou osobu při nejvyšší možné obsazenosti pokoje. (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet nocí Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cena
 
27. duben 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano 20 690 Kč
 
27. duben 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano 24 380 Kč
 
4. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano 20 690 Kč
 
4. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano 24 380 Kč
 
11. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano 20 690 Kč
 
11. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano 24 380 Kč
 
18. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano 20 690 Kč
 
18. květen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 7 nocí Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano 24 380 Kč
 
Fotogalerie
Maroko Casablanca roundtour
 
Maroko (Casablanca) -  - ZA PERLOU JIHU
 
services 7 nocí / 8 dní
services polopenze
services Odlet 11. 5. 2020 (Praha)
od 21 690 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace