Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
255 787 787
ico
 

Komplexní cestovní pojištění

ERV Evropská pojišťovna

• Sjednejte si kvalitní pojištění a cestujte s jistotou

Nezáleží na tom, zda plánujete dovolenou v zahraničí s pobytem u moře, poznávací zájezd, vydáváte se za exotikou, na eurovíkend nebo na lyže. Už při rezervaci svého zájezdu si pro vaši klidnou dovolenou sjednejte kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Spolupracujeme s jedinými specialisty na cestovní pojištění u nás – ERV Evropskou pojišťovnou. Proto má naše pojištění mnoho nadstandardních prvků, jako neomezenou aktivní asistenci, vysoké limity léčebných výloh v zahraničí, odpovědnost za škodu na zdraví a majetku, pojištění osobních věcí, storna zájezdu nebo pojištění nevyužité dovolené a volitelně i pojištění rizikových sportů.


 

Pokud budete během svého zájezdu potřebovat zdravotní pomoc, rychle se o vás postaráme ve spolupráci s asistenční službou ERV, která hovoří i v českém jazyce. Bezodkladně vám zajistíme ošetření/hospitalizaci v prověřeném zdravotním zařízení, kde veškeré náklady rovnou přebírá tato pojišťovna. ERV Evropská provozuje síť Euro-Center pomoci na všech kontinentech, pracovníci pojišťovny navíc pravidelně osobně kontrolují úroveň lékařské péče v hlavních turistických destinacích. Likvidace škod je obvykle uzavřena do 7 pracovních dnů. Pokud si pojištění na dovolenou sjednáte sami u jiné pojišťovny, může dojít k tomu, že náš delegát nebude znát smluvní podmínky dané pojišťovny, kde vás přijmou.

• PROČ JE CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ERV EVROPSKÉ NEJLEPŠÍ

 
 
 
 
 
 
 
 

ERV Evropská je jedinou specializovanou pojišťovnou na cestovní pojištění v ČR. Milion klientů ročně z ní dělá českou jedničku. Spolupracuje s 8 z 10 největších cestovních kanceláří v ČR.

• LIMITY POJISTNÉHO PLNĚNÍ PRO LETECKÉ ZÁJEZDY

ERV

Vysvětlivky:
1) spoluúčast 500 Kč 
2) 5 000 Kč za každých 12 hodin 
3) 1 000 Kč za každých 6 hodin
4) spoluúčast 10 % při zrušení cesty sjednaném dříve než 5 měsíců před plánovaným odjezdem, jinak 20 % 
5) 1 000 Kč za den 
6) spoluúčast 20 % 

*Evropa: všechny země v Evropě (vč. celého Ruska a Zakavkazska), Kanárské ostrovy, Madeira, Azory a státy na pobřeží Středozemního mořePokud cena zájezdu na osobu přesáhne limit u storna, nebo na rodinu dvojnásobek limitu, obraťte se na svého prodejce.Tento materiál má pouze informativní charakter. Přesné znění pojistných podmínek obdržíte při sjednání pojištění.

• PŘIPOJIŠTĚNÍ C-19

ERV Evropská přichází s připojištěním, které se vztahuje na širokou škálu problémů spojených s nemocí COVID-19. Připojištění využijete při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdějšího návratu ze zahraničí domů.

Konkrétní situace, kdy připojištění Extra pomůže

  • Jste již v zahraničí a prokáže se u Vás nemoc COVID-19, přičemž Vás umístí do nemocnice nebo karantény.
  • Před zahraniční cestou (ještě v ČR) se u Vás potvrdí onemocnění COVID-19, takže nemůžete vycestovat.
  • Na začátku Vaší dovolené Vás kvůli nevyhovujícímu zdravotnímu stavu (nejčastěji kontrola na letišti) nevpustí ještě v ČR do letadla a tím přijdete o svůj zájezd.
  • Jste v zahraničí a před nebo při návratu nesplníte zdravotní požadavky nebo Vás umístí do karantény a tím nestihnete svůj původní termín cesty zpět.

• LIMITY POJISTNÉHO PLNĚNÍ VLASTNÍ DOPRAVOU V ZIMĚ

ERV

Vysvětlivky:
1) 2 000 Kč za den, 2) spoluúčast 20 %, 3) 1 000 Kč za den

Pokud cena zájezdu na osobu přesáhne nejvyšší limit u storna, nebo na rodinu dvojnásobek limitu, obraťte se na svého prodejce. Tato inzerce má pouze informativní charakter. Přesné znění pojistných podmínek obdržíte při sjednání pojištění.

• LIMITY POJISTNÉHO PLNĚNÍ VLASTNÍ DOPRAVOU V LÉTĚ

ERV

Vysvětlivky:
1) spoluúčast 1 000 Kč na každé vyplacené škodě, 2) 2 000 Kč za den, 3) spoluúčast 20 %

Pokud cena zájezdu na osobu přesáhne nejvyšší limit u storna, nebo na rodinu dvojnásobek limitu, obraťte se na svého prodejce. Tato inzerce má pouze informativní charakter. Přesné znění pojistných podmínek obdržíte při sjednání pojištění.

• CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - ERV Evropská pojišťovna, a.s.

Podmínky

Informace 

Formulář online 

Formuláře ke stažení

Hlášení ERV Evropské pojišťovně, a.s. (v tištěných dokumentech)

Vyplněný protokol zašlete s dalšími dokumenty (lékařská zpráva, potvrzení rezervace se stornem) na adresu:

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna, a.s.
Křižíkova 237/36a
186 00  Praha 8

  •  lhůta pro zaslání formuláře je 30 dní od data plánovaného odletu
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace