Vytvořit
poptávku

Call Centrum255 787 888

 
 
ico
 

Proč cestovat s BILLA TRAVEL

V BILLA TRAVEL společně s cestovní kanceláří EXIM TOURS připravujeme zájezdy speciálně pro zákazníky BILLA, kterým nabízíme mnoho výhod. Kromě vysokých slev na dovolenou také možnost bezplatného zrušení zájezdu v případě změny situace i výhodné cestovní pojištění a testování na covid. Na BILLA TRAVEL pořídíte dovolenou s jistotou silného partnera, který je součástí jedné z největších obchodních společností v Evropě – skupiny REWE.

Dovolená s BILLA TRAVEL se vyplatí

BILLA Bonus club

BILLA Bonus club

Členům BILLA Bonus clubu poskytujeme atraktivní výhody v podobě slev na dovolenou, BILLA bodů na zákaznickou kartu za nákup zájezdu nebo dárek či službu k vybraným zájezdům zdarma.

Zjistit více
Bezplatné zrušení zájezdu

Bezplatné zrušení zájezdu

S ohledem na současnou situaci umožňujeme našim zákazníkům možnost bezplatného zrušení letního i zimního zájezdu ještě 2 dny před jeho zahájením.
 

Zjistit více
Výhodné pojištění na covid

Výhodné pojištění na covid

K našim zájezdům nabízíme ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou kvalitní cestovní pojištění a připojištění pro případ onemocnění covid-19 za výhodnou cenu.

Zjistit více
Testy za nejnižší cenu

Covid testy k zájezdu

Antigenní i PCR testy bez dlouhého čekání – exkluzivně pro naše zákazníky nabízíme testování přímo u letiště v Praze před dovolenou i po návratu domů.

Zjistit více
Informace o aktuální situaci

Informace o aktuální situaci

Kam je možné jet? Potřebujete na dovolenou test nebo očkování? Jak to v destinaci právě vypadá? Jak je to s návratem? Zjistěte si před dovolenou vše potřebné.

Zjistit více
Zázemí silné skupiny

Zázemí silné skupiny

Společně s EXIM TOURS, s níž pro vás připravujeme zájezdy, jsme členy německé skupiny REWE a její divize DER Touristik, která zastřešuje nejsilnější značky na trhu cestovního ruchu nejen v ČR.

Zjistit více
 

Zájezdy BILLA TRAVEL můžete rezervovat online na webových stránkách nebo telefonicky na bezplatné lince 800 220 800.

Vyhledat dovolenou