Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Skiareály v Česku

Česká republika se sice nemůže srovnávat s alpskými destinacemi z hlediska nabídky lyžařského vyžití, nicméně zcela určitě má milovníkům zimních sportů co nabídnout.

Ve větších skiareálech se setkáte s moderní infrastrukturou, profesionálními lyžařskými školami, půjčovnami lyžařského vybavení i kvalitním ubytováním. Menší střediska rovněž nestojí v pozadí, ale plně se soustředí na rodiny s dětmi a začátečníky.

Špindlerův Mlýn se pyšní sjezdovkami v délce 25 km, třemi snowparky a novou šestisedačkovou lanovkou s vyhřívanými sedáky. Díky věrnostnímu programu Gopass máte v tomto největším českém skiareálu řadu výhod.

I lyžařské středisko Harrachov v Krkonoších nabízí věrnostní kartu HARRACHOV CARD (tu lze snadno získat zdarma k pobytu v některých námi nabízených hotelech). Kromě sedačkových lanovek a lyžařského vleku pro sjezdaře si zde na své přijdou i stoupenci běhu na lyžích, pro které je při dobrých sněhových podmínkách k dispozici až 30 km upravených běžkařských tras. Typickou dominantou Harrachova jsou proslulé skokanské můstky na Čertově hoře.

Mezi oblíbené skiareály v jižních Čechách patří moderní lyžařské středisko Lipno. Přepravu na devíti sjezdovkách o celkové délce 8 km zajišťují tři pohodlné čtyřsedačkové lanovky a kouzelné pojízdné koberce na dětském výukovém hřišti. Pokud je dostatečný mráz a přehrada zamrzne, promění se na nejdelší přírodní upravovanou bruslařskou dráhu v Čechách. Na Lipensku najdete dostatek udržovaných běžkařských tras, které jsou navíc propojeny s trasami do centrální části Šumavy a běžkařských areálů v Rakousku a Německu.

Takovým místem a rovněž tréninkovým okruhem našich profesionálních sportovců v běhu na lyžích jsou i běžkařské trasy o délce až 50 km v těsné blízkosti skiareálu Zadov v obci Stachy. Lehké až středně těžké profily sjezdovek o celkové délce 4,5 km se šesti vleky a dvěma sedačkovými lanovkami vytváří ideální podmínky pro rodinnou rekreaci.

I západní Čechy jsou skvělou volbou pro zimní dovolenou. Boží Dar v Krušných horách nabízí lyžování za přijatelné ceny v menších skiareálech Neklid a Hranice. Kvalitní zázemí se 6,2 km sjezdovek a nejstarším snowparkem v ČR, který ale splňuje i dnešní nároky freeriderů, jsou příkladem toho, že nejen Krkonoše mohou naplnit Vaše představy o lyžařském pobytu.

 
Skiareál Špindlerův Mlýn
Hotel Astra
       
Skiareál Harrachov
Hotel Fit Fun
       
Skiareál Lipno
Apartmány Landal Marina
       
Skiareál  Zadov - Churáňov
Hotel EA Churáňov
       
Skiareál  Boží Dar
Hotel Praha
       
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace