Vytvořit
poptávku

Call Centrum800 220 800

 
 
ico
 

Skiareály v Rakousku

Ideální podmínky pro zimní rekreaci v kombinaci s pohostinností místních obyvatel a prvotřídními službami činí z Rakouska opravdový lyžařský ráj. Právě zde již v roce 1904 otevřeli první značenou sjezdovku a dali podobu prvnímu lyžařskému vázání.

Rakousko, které z 60 % pokrývají hory, je rodištěm světoznámých lyžařských legend jako například Franz Klammer, Karl Schranz, Hermann Maier nebo Stephen Eberharter.

Tyrolská metropole Innsbruck již dvakrát hostila Zimní olympijské hry (1964, 1976) a každoročně mnoho diváků zavítá i na Světový pohár v biatlonu.

Více než 22 tisíc kilometrů sjezdovek, 16 tisíc kilometrů běžeckých tratí i upravených sáňkařských drah je dle obtížnosti dostupných pro všechny věkové kategorie s různou úrovní lyžařské zdatnosti.
Osm ledovcových areálů umožňuje kvalitní zimní dovolenou již od brzkého podzimu do pozdního jara.
Nepochybnou výhodou Rakouska je vzdálenost od České republiky. Ve většině hotelů, gasthofů a penzionu lze rezervovat ubytování již od 3 nocí, a protože většina z nich je provozována majiteli, setkáte se s tradiční rodinnou atmosférou.

Kromě zimních sportů můžete využít relaxačních wellness center, aquaparků a termálních lázní. V Rakousku Vás čeká dovolená plná radovánek na sněhu a zaslouženého odpočinku. To vše na čerstvém horském vzduchu a s výhledem na obdivuhodné třitisícovky.
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace