255 787 787
ico
 

O společnosti

 

BILLA TRAVEL je koncept nabídky zájezdů, které jsou speciálně sestavovány cestovní kanceláří EXIM Tours pro zákazníky BILLA. U vybraných zájezdů mají členové BILLA Bonus Clubu dárek nebo službu navíc. Nabídka zájezdů je časově omezená a zájezdy lze rezervovat pouze přes Call Centrum BILLA TRAVEL na bezplatné lince 800 220 800 nebo online na www.billatravel.cz. U zájezdů platí všeobecné obchodní podmínky společnosti EXIM Tours a.s.

 

 

der  exim  billa  rewe

 

 

Společnosti BILLA, s.r.o. a Exim Tours a.s. jsou součástí nadnárodního koncernu REWE Group. Koncern REWE Group nepatří pouze mezi největší obchodní společnosti v Evropě, ale také mezi významné mezinárodní touroperátory, a to díky společnosti DER Touristik, pod kterou spadá i cestovní kancelář EXIM Tours - Jednička na trhu zájezdů v České republice.

 

U vybraných zájezdů mají členové BILLA Bonus Clubu dárek nebo službu navíc. Nabídka zájezdů je časově omezená a zájezdy lze rezervovat přes Call Centrum BILLA TRAVEL na bezplatné lince 800 220 800 nebo online na www.billatravel.cz. U zájezdů platí všeobecné obchodní podmínky společnosti EXIM Tours a.s.

 

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace